Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Maškarní karneval v Jindřichovicích

Maškarní karneval v JindřichovicíchDatum konání:
28.2.2023

Konec měsíce byl již tradičně vyhrazen karnevalovému veselí. Letošní téma POVOLÁNÍ bylo pro všechny velice zajímavé a inspirující. V tělocvičně se sešlo mnoho policistů, lékařů, baletky, kuchaři, opraváři. Nechyběl popelář, prodavač ani herečky. Celé dopoledne se tančilo a soutěžilo v disciplínách, které souvisely se zaměstnáním. Dvě družstva proti sobě sváděla vyrovnaný souboj až do konce, kdy bylo skóre nerozhodné. Vyhráli tedy všichni! Odměnou všem byl diplom, sladká odměna a balonek. Karneval se všem velice líbil a užili jsme si spoustu zábavy. 

Bc. Martina Némethová

 

Karneval JI 23.jpg

 Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.