image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Máte rádi piškvorky?

Máte rádi piškvorky?Již čtvrtým rokem se naše škola zúčastňuje turnaje v této tradiční a velmi oblíbené strategické hře. Do letošního školního kola se přihlásilo celkem šestnáct tříčlenných týmů. Ty absolvovaly ve středu 12. října školní kolo. Hrálo se ve čtyřech základních skupinách, jejich vítězové se poté utkali ve finále o celkové umístění. Hru si všichni užívali, čas rychle plynul. Po krátkém počítání bodů bylo rozhodnuto. Celkovým vítězem se stal tým „Lízátka“ ze třídy 8. A, který startoval ve složení Nela Křížová, Klaudie Řežábková a Erik Pavlíček. Všem hráčům děkujeme za účast ve hře, finalistům a vítězům blahopřejeme k dobrým výsledkům. Spolu s námi jim můžete držet palce v oblastním kole, do kterého si vybojovali postup.   

Bc. V. Wagner, Ing. J. Ješátko, Mgr. K. Studeníková a B. Polanová

 

 Fotogalerie zde