image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Projekt 72 hodin v 7.A

Projekt 72 hodin v 7.AŽáci 7.A se letos zapojili do projektu 72 hodin. Jedná se o 3 dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají už po deváté. Kdykoli během těchto 72 hodin (13.-16. října) se spustí aktivity, které pomohou druhým. Cílem tohoto projektu je zapojit co nejvíce mladých lidí a ukázat jim, že stačí málo, aby společně dokázali mnoho. Přesvědčit je, že jsou sami schopní změnit věci, které se jim nelíbí. Ovlivněni zážitkem z protidrogového vlaku se sedmáci rozhodli, že natočí protidrogové video.

Julie Šimková: ,,K natočení filmu nás motivoval protidrogový vlak. Chtěli jsme poukázat na to, co vše se může stát, když budete brát drogy.“

Laura Habalová: ,,K natočení tohoto filmu mě vedla myšlenka někomu pomoct a třeba změnit jeho názor, protože drogy bere hodně lidí.“

Během natáčení vznikaly také plakáty o škodlivosti jednotlivých drog, které jsou součástí videa.

                                                                  Mgr. L. Winkelhöferová

 

 

Fotogalerie zde