Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Návštěva kočičího útulku

Návštěva kočičího útulkuNa konci září třída 7.B během přírodopisného semináře navštívila kočičí útulek Konec toulání v Kraslicích. Majitelka útulku paní učitelka Saša Jančová byla velmi milá. Dovolila nám si kočičky pohladit a mazlit se s nimi. Donesli jsme jim nějaké dobroty, jako jsou granulky, kapsičky a vepřové srdce. Ke kočkám se na chvilku přidali i dva pejsci, kteří utekli ze zahrady. Mezi kočkami, kterých bylo 103, běhalo pár slepic, které vyzobávaly granulky z misek. Nejpřítulnější byl kocourek Honzíček. Byl tam i přesný opak Honzíčka, zlobivá kočka Hanička, která ráda škrábala a žárlila na ostatní kočky. Po nějaké době jsme se rozloučili a vydali se zpět do školy. Cesta tam i zpátky byla plná smíchu a dobré nálady.
Klára Verešová, Monika Blahová, 7.B
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.