Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přespolní běh - 2. stupeň - okresní kolo

Přespolní běh - 2. stupeň - okresní koloDne 4. října se naši žáci zúčastnili okresního kola v přespolním běhu. V deštivém počasí všichni statečně bojovali a všechna naše družstva se umístila ve druhé polovině první desítky. Vyzdvihnout si pak zaslouží žáci, kteří ve svých kategoriích patřili k nejmladším a mohou v nich startovat ještě minimálně v příštím roce. Pěkné výkony tak podali například Daniel Rigo, Martin Prokopec, Kateřina Chmelíková a Vanessa Vopičková. Dále školu reprezentovali Lukáš Novotný, František Kavúr, Ondra Perlík, Miroslav Homolka, Pavlína Fišerová, Marie Salvová, Natálie Mülerová, Aneta Řežábková, Danylo Luhovský, Jakub Kozma, Petr Gottfried, David Pakosta, Kateřina Musiejovszká, Lenka Lisová, Kristýna Kadlecová.
Mgr. J. Kubát
Fotogalerie zde.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.