image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Návštěva v klubu Šnek

Návštěva v klubu ŠnekImprovizované divadelní představení a hudební vystoupení klientů denního stacionáře Mateřídouška bylo velice pěkné.

S našimi kamarády ze školky v Kraslicích jsme měli možnost shlédnout práci klientů z Mateřídoušky v Sokolově. Jsou to lidé s mentálním či fyzickým handicepem. Pod vedením svých vychovatelů a učitelů nám předvedli úryvky z pohádek Mrazík a Princezna ze mlejna. Ve druhé polovině představení přišly na řadu hudební nástroje a zpěv, opět z různých pohádek a filmů. Celé představení bylo velice zajímavé, zábavné a příjemné. Moc děkujeme všem účinkujícím a jejich učitelům za krásné dopoledne. Mohli jsme využít i prostory herny, které jsme jak se patří využili. Tímto děkujeme klubu Šnek za zprostředkování a možnost vyžití.