Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Návštěva v klubu Šnek

Návštěva v klubu ŠnekImprovizované divadelní představení a hudební vystoupení klientů denního stacionáře Mateřídouška bylo velice pěkné.

S našimi kamarády ze školky v Kraslicích jsme měli možnost shlédnout práci klientů z Mateřídoušky v Sokolově. Jsou to lidé s mentálním či fyzickým handicepem. Pod vedením svých vychovatelů a učitelů nám předvedli úryvky z pohádek Mrazík a Princezna ze mlejna. Ve druhé polovině představení přišly na řadu hudební nástroje a zpěv, opět z různých pohádek a filmů. Celé představení bylo velice zajímavé, zábavné a příjemné. Moc děkujeme všem účinkujícím a jejich učitelům za krásné dopoledne. Mohli jsme využít i prostory herny, které jsme jak se patří využili. Tímto děkujeme klubu Šnek za zprostředkování a možnost vyžití.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.