Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Předání výtěžku z Vánočního jarmarku

Předání výtěžku z Vánočního jarmarkuŠkolní Vánoční jarmark vám určitě nemusím představovat. Jistě máte všichni ještě v živé paměti ten poslední, který proběhl 5. prosince 2016. O částce, kterou jsme vydělali pro zvířátka, jsme vás již také informovali, ale pokud je vaše paměť podobná té mé, raději vám to ještě připomenu. Bylo to něco málo přes 21 tisíc korun! V tomto školním roce jsme se rozhodli spravedlivě obdarovat záchrannou stanici Drosera sídlící na Bublavě, útulek pro kočky Konec toulání v Kraslicích a finanční injekci si zasloužila i zvířátka v našem školním zookoutku.
Ing. I. Germušková


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.