Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Nocování ve škole

Nocování ve školeZ pátku na sobotu jsme s žáky ze 7.B a 8.A přespali ve škole. Program byl velice pestrý. Začali jsme přípravou domácí pizzy v kuchyňce, pak jsme se přesunuli do školního bazénu, ve kterém jsme si zařádili a zahráli spoustu her. Následovala výborná večeře a po ní večerní hraní v tělocvičně. Před usnutím jsme koukli na film a šli spát. Ráno po budíčku jsme se pořádně protáhli, umyli, nasnídali, sbalili a vyrazili zpět do svých domovů. Nám i dětem se akce moc líbila a doufáme, že si ji společně zase někdy zopakujeme.
Mgr. J. Grussmannová, Bc. N. Luhovská
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.