Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Florbal - okresní kola

Florbal - okresní kolaFlorbal - mlV minulém týdnu proběhla okresní kola ve florbalu. V úterý se v Sokolově potkala družstva mladších žákyň, která vyhrála okrsková kola. Náš tým měl našlápnuto na stříbrnou medaili, nicméně poslední zápas jsme prohrály a díky horšímu skóre jsme obsadily 4. místo. Určitě stojí za vyzdvihnutí skvělý výkon naší brankářky Anety Miklové. Ve čtvrtek pak jelo bojovat za naši školu družstvo starších žákyň. Ty obsadily 5. místo. Všem zúčastněným děkujeme!
Mgr. J. Grussmannová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.