image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > O nejlepší jednohubku

O nejlepší jednohubkuDatum konání:
20.10.2023
  1. říjen byl celosvětově věnován všem kuchařům, kuchařkám, kuchaříčkům. Abychom i my okusili náročnost tohoto řemesla, vyhlásili jsme na tento den soutěž O nejlepší jednohubku. Podmínkou bylo 100% zapojení dětí. Od přinesení receptu po „foodstylové“ řešení prezentace. Rozhodování nebylo zdaleka tak jednoduché, jak asi porota očekávala. Vítězem se nakonec stala třída 4. A se svým nadýchaným pikantním guacamole. Všechny ostatní třídy se pak umístily na stříbrné pozici. A protože se jednalo o oslavu práce všech, kteří se starají o naše prázdná bříška, nezapomněli jsme samozřejmě donést ochutnávku i našim paním kuchařkám, jako poděkování za jejich práci.

                                                                  Mgr. L. Semrádová

Jednohubky.jpg

Foto zde