image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Říjen 2023 v družině

Říjen 2023 v družiněDatum konání:
24.10.2023

V říjnu jsme si v družině užívali podzimní tvoření. Draky a dráčky si vyrobili snad všichni, někteří si je i pouštěli venku, když foukalo. Sbírali jsme přírodniny i krásně zbarvené listy, ze kterých se dal také vyrobit drak.  Vytvářeli jsme si i krásné dekorace. Malé děti ve spolupráci s DDM kreslily na chodník v areálu školy. Všichni prvňáčci a druháčci kreslili, co mohou najít v lese, co tam patří, a všem se to moc povedlo. Přesto nejpovedenější a nejoriginálnější obrázek měli tito žáci:  první ročník – Václav Dostál, Martin Slavík a Vilém Kříž. Druhý ročník – Anastasia Černavina, Bohdan Voblikov, Elena Králíčková, Theodor Špán, Izabela Volfová a Jindřich Šamulka. Také proběhl turnaj v bowlingu mezi skřítky a vílami v prvním a druhém ročníku. Vítězní byli skřítkové. Za jednotlivce to byli se stejným počtem bodů – Jakub Lorenz z první třídy a Bohdan Voblikov z třídy druhé. Těšíme se, co donese další měsíc. Rádi si hrajeme s kamarády v oddělení i venku, soutěžíme i posloucháme pohádky.

Kolektiv ŠD

Říjen v ŠD 23.jpg

Foto zde