Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo Olympiády v českém jazyce

Okresní kolo Olympiády v českém jazyceV týdnu před jarními prázdninami (1.2.2017) se žáci naší ZŠ a SŠ zúčastnili v sokolovském Domě dětí a mládeže okresního kola Olympiády v českém jazyce, do kterého postoupili z kola školního. 2. stupeň ZŠ reprezentovaly dvě dívky z 9. tř. - Petra Pospíšilová a Aneta Řežábková. Reprezentanty SŠ byli chlapci ze 4. ročníku - Richard Dudáš, Denis Marat a Jan Zelina. Naši žáci se sice neumístili na předních příčkách, ale přesto byly jejich výkony chvályhodné. Museli se vypořádat s opravdu náročnými mluvnickými a slohovými úkoly. V kategorii ZŠ se Péťa umístila 9., Aneta 11., v kategorii SŠ se Honza umístil 8., Denis 10. a Ríša 11. Zmiňovaným žákům děkujeme za snahu, díky níž dosáhli tak pěkných výsledků.

Mgr. Eva Litváková


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.