image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo Olympiády v českém jazyce

Okresní kolo Olympiády v českém jazyceV týdnu před jarními prázdninami (1.2.2017) se žáci naší ZŠ a SŠ zúčastnili v sokolovském Domě dětí a mládeže okresního kola Olympiády v českém jazyce, do kterého postoupili z kola školního. 2. stupeň ZŠ reprezentovaly dvě dívky z 9. tř. - Petra Pospíšilová a Aneta Řežábková. Reprezentanty SŠ byli chlapci ze 4. ročníku - Richard Dudáš, Denis Marat a Jan Zelina. Naši žáci se sice neumístili na předních příčkách, ale přesto byly jejich výkony chvályhodné. Museli se vypořádat s opravdu náročnými mluvnickými a slohovými úkoly. V kategorii ZŠ se Péťa umístila 9., Aneta 11., v kategorii SŠ se Honza umístil 8., Denis 10. a Ríša 11. Zmiňovaným žákům děkujeme za snahu, díky níž dosáhli tak pěkných výsledků.

Mgr. Eva Litváková