Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Leden v MŠ

Leden v MŠKonečně napadl sníh, a tak jsme mohli začít se zimními radovánkami. Chodíme na kopec, kloužeme se, bobujeme, koulujeme se, na školní zahradě stavíme sněhuláky, hrady. V lese pozorujeme stopy zvířat ve sněhu. Dáváme zobání ptáčkům do krmítek.
Navštívili jsme i dětský klub Šnek, kde si pro nás připravil spolek Mateřídouška divadelní představení. Byly to ukázky z různých pohádek se zpěvem. Dětem se představení moc líbilo. Společně jsme si zazpívali za doprovodu hudebních nástrojů. Na závěr, a na to se děti těšily nejvíc, se šlo dovádět na trampolíny, míčky a různé prolézačky. Přišly na řadu i odstrkávací motorky. Všem se nám ve Šneku líbilo a určitě si návštěvu znovu zopakujeme.
I. Studeníková a L. Gabčová


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.