image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Leden v MŠ

Leden v MŠKonečně napadl sníh, a tak jsme mohli začít se zimními radovánkami. Chodíme na kopec, kloužeme se, bobujeme, koulujeme se, na školní zahradě stavíme sněhuláky, hrady. V lese pozorujeme stopy zvířat ve sněhu. Dáváme zobání ptáčkům do krmítek.
Navštívili jsme i dětský klub Šnek, kde si pro nás připravil spolek Mateřídouška divadelní představení. Byly to ukázky z různých pohádek se zpěvem. Dětem se představení moc líbilo. Společně jsme si zazpívali za doprovodu hudebních nástrojů. Na závěr, a na to se děti těšily nejvíc, se šlo dovádět na trampolíny, míčky a různé prolézačky. Přišly na řadu i odstrkávací motorky. Všem se nám ve Šneku líbilo a určitě si návštěvu znovu zopakujeme.
I. Studeníková a L. Gabčová