Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo soutěže ve šplhu

Okresní kolo soutěže ve šplhu25.října se konalo okresní kolo ve šplhu družstev pro děti  2. – 5. ročníku. Soutěže se zúčastnily tyto děti -  Adam Sedláček a Tereza Suchánková z druhých tříd, Karel Kindrat ze třetí třídy, Růžena Barešová, Klára Sedláčková a Elias Scheibner ze čtvrté třídy a Jakub Fajt z páté třídy. V den závodu onemocněla závodnice třetí třídy Gabriela Pohlodková.         I přes neúčast jedné závodnice se našemu družstvu podařilo vybojovat pěkné šesté místo.

                                                                            Mgr. J. Trnková

 

 

Fotogalerie zde

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.