image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo ve šplhu - 1.stupeň

Okresní kolo ve šplhu - 1.stupeňDatum konání:
24.10.2023

24.10.2023 se konalo okresní kolo ve šplhu dětí  2. – 5. ročníku. Naše děti jely soutěžit na ZŠ do Sokolova a obsadily 7. místo.  Nejlépe se dařilo Růžence Barešové, která svým výkonem 6,64 s dosáhla na třetí místo ve své kategorii. Letos byla v soutěži malá změna -  každé dítě mělo dva pokusy a do soutěže se započítával lepší čas.  Naši školu reprezentovaly tyto děti: za druhé třídy soutěžili Barbora Bogyó a Šimon Král, třetí třídy zastupovali  Tereza Suchánková a Adam Sedláček. Čtvrté třídy reprezentovali Gabriela Pohlodková a Tobiáš Sloboda a za páté třídy jeli bojovat Růžena Barešová a David Bayer.

                                                                                   Mgr. J. Trnková

Šph - 1.stupeň - OK.jpg

Foto zde