image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Říjen 23 v MŠ

Říjen 23 v MŠDatum konání:
24.10.2023

Podzimní proměny nás lákají do přírody. Pozorujeme stromy, jak se krásně zbarvují. Učíme se poznávat jejich plody, které na podzim dozrávají. Ochutnávali jsme ovoce a zeleninu, poznávali jsme plody podle vůně, tvaru a vzhledu. Navštívili jsme knihovnu a dozvěděli jsme se spoustu informací o knížkách. Jak s nimi zacházet a jak si je v knihovně půjčovat.  Také jsme se setkali s našimi rodiči v podobě tvořivého odpoledne – Podzimníček. Maminky si daly kávičku a malé sladké občerstvení a společně si s dětmi vyrobily zápich do květináče v podobě dráčka. Děkujeme všem zúčastněným rodičům, že si udělali čas a strávili s námi příjemné odpoledne. Den stromů jsme oslavili samozřejmě v lese. Poznávali jsme stromy podle plodů, listů a šišek. Na počest stromů jsme vyrobili skřítka Lumpajzníka z nasbíraných přírodnin.

Kolektiv MŠ

Říjen 23 v MŠ.jpg

Foto zde