image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okrsková kola ve florbalu 2022

Okrsková kola ve florbalu 2022V pátek 11. listopadu 2022 pořádala naše škola okrskové kolo ve florbalu pro žáky a žákyně 6. a 7. ročníků. Turnaje se dále zúčastnily týmy ZŠ Dukelská a ZŠ Oloví. Děvčatům se po vítězství nad ZŠ Kraslice, Dukelská i přes velkou bojovnost a zapálenost do hry nepodařilo v posledních minutách utkání se ZŠ Oloví proměňovat šance a bohužel prohrály 4:5. U našich chlapců můžeme konstatovat, že soupeři to s nimi neměli vůbec jednoduché. S přehledem porazili obě družstva a postupují do dalšího kola soutěže. Za reprezentaci naší školy děkujeme Vanesse Šíblové, Týně Lédlové, Lauře Habalové, Claudii Kučerové, Elen Scheibner, Sáře Capové, Nicol Šulcové, Evče Ferencové, Tobimu Langhammerovi, Péťovi Fajtovi, Filipovi Sivákovi, Tomáši Fojtíkovi, Járovi Kuršovi, Petrovi Balogovi, Péťovi Zemanovi a Dominiku Velíčkovi. V neposlední řadě děkujeme Dominiku Šíblovi z DDM za pomoc s pořádáním turnaje.

Dne 22. listopadu 2022 se žáci a žákyně 8. a 9. ročníků naší školy zúčastnili okrskového kola ve florbalu, který pořádala ZŠ Kraslice, Dukelská v kraslické sokolovně. Jelikož se druhý soupeř nedostavil, žáci i žákyně měli pouze jednoho soupeře – ZŠ Dukelskou. Aby si všichni žáci více turnaj užili i více si zahráli, utkali se se soupeřem ve dvou zápasech. Tým chlapců v prvním i druhém zápase porazil soupeře 7:3 a postupuje do okresního kola. U děvčat to bylo napínavé a vyrovnané do samotného konce turnaje. První zápas dívky prohrály 3:2, druhý zápas se výsledek otočil k našemu prospěchu a vyhrály jsme 3:2. Došlo tedy k remíze a o vítězi rozhodly nájezdy. Bohužel štěstí stálo na straně soupeře, který nám při posledním nájezdu vstřelil branku. Děvčata bojovala až do konce a soupeři nedala nic zadarmo. Chlapcům gratulujeme a držíme palce do dalšího kola soutěže. Za reprezentaci naší školy děkujeme Nelče Slobodové, Olče Karičkové, Majdě Müllerové, Natálce Kadlecové, Kačce Kubíkové, Aničce Horákové, Káje Müllerové, Nikče Šulákové, Julče Hrubé, Danu Svatošovi, Zdeňku Bíbovi, Šimonu Hlaváčkovi, Jirkovi Kondrysovi, Albertu Hlavsovi, Kubovi Miklemu, Radimovi Holešovi, Kubovi Miklovi, Kubovi Pouzarovi a Martinovi Hudečkovi.

                                               Mgr. K. Studeníková, Mgr. L. Bříza

 

 

Foto zde