image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okrskové kolo v basketbalu 2024 - starší žactvo

Okrskové kolo v basketbalu 2024 - starší žactvoDatum konání:
14.3.2024

Před turnajem v basketbalu jsme měli možnost zahrát si přátelské utkání proti žákům ze ZŠ Nové Sedlo, kteří byli na lyžařském výcviku na Bublavě. Nejdřív jsme si zahráli vybíjenou a pak následoval basketbal. Nakonec jsme se rozcházeli s dobrou náladou a bilancí jedna výhra, jedna prohra. Děkujeme  za návštěvu.

Dne 14.3.2024 se zúčastnili žáci naší školy okrskového kola v košíkové. Děvčata C. Kučerová, L. Habalová, K. Nekolová, L. Křehká, N. Rulíková, R. Vrabcová, N. Šudáková, K. Lédlová a V. Šíblová obsadila první místo po výhře nad ZŠ Dukelská Kraslice a ZŠ Oloví a postupují do okresního kola. Chlapci O. Sukhovoj, P. Fajt, T. Langhammer, D. Klepáček, J. Mikl, E. Pavlíček, K. Stellner, D. Velíček a P. Hamouz skončili na druhé příčce po porážce od ZŠ Dukelská Kraslice a po výhře nad ZŠ Rotava. Všem žákům děkuji za reprezentaci školy a přeji jim do dalších soutěží mnoho úspěchů.

                                                                         Mgr. L. Bříza, Bc. V. Wagner

 Basket - st. - okrsek.jpg

Foto zde