image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okrskové kolo v basketbalu mladšího žactva

Okrskové kolo v basketbalu mladšího žactvaDatum konání:
12.4.2024

Naše škola pořádala dne 12. 4. 2024 okrskové kole v basketbalu. Proti nám si přišly zahrát chlapci a děvčata 6.-7. ročníků ze ZŠ Dukelské a ZŠ Oloví. Proti našim klukům se postavili čahouni z druhých dvou škol, a i přes veškerou bojovnostskončili naši chlapci na 3. místě. Děvčatům se dařilo podstatně lépe, když vybojovaly krásné 1. místo a postup do okresním kola. Za reprezentaci školy děkujeme Janett Darányiové, Meli Pohlodkové, Kačce Kodadové, Elišce Gerdové, Aničce Pustajové, Míše Polenové, Šárce Šikýřové, Marušce Oborníkové, Vitkovi Jodasovi, Péťovi Pacíkovi, Adamovi Potěšilovi, Radkovi Jedličkovi a Samovi Sivákovi.

                                                                            Mgr. K. Studeníková

Basket - mladší okrsek.jpeg

Foto zde