image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okrskové kolo ve florbalu staršího žactva

Okrskové kolo ve florbalu staršího žactvaDatum konání:
16.11.2023

Dne 16. listopadu se v Kraslicích odehrálo okrskové kolo turnaje staršího žactva ve florbalu. Florbal je mezi mládeží oblíbeným sportem, a tak se s napětím čekalo, jak to letos dopadne. Kromě škol z našeho miniregionu si k nám přijela zahrát i 2. ZŠ Sokolov, která si nakonec odvezla vítězství. Ostatní týmy hrály také dobře a s chutí, ale vyhrát může jen jeden. Chlapci i děvčata z naší školy obsadili shodně druhé místo. Děvčata přehrála i své sokolovské rivalky a celkové vítězství jim uteklo pouze o dva vstřelené góly. Všem našim hráčům děkujeme za dobrou reprezentaci školy, sportovní vystupování a hezký výsledek.  

Mgr. Kateřina Studeníková, Bc. Vojtěch Wagner  

 Florbal - st. žactvo - okrsek.jpg

Foto zde