image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Stolní tenis 2023 - okresní kola

Stolní tenis 2023 - okresní kolaDatum konání:
16.11.2023

Dne 14. listopadu jsme se zúčastnili okresního kola soutěže ve stolním tenise. Hrálo se v příjemném prostředí sálu v Novém Sedle. Do zápasů vstoupily jako první družstva starších žáků a žákyň. Soutěž samotnou zahájil jako první tým našich děvčat a postupně přehrál všechny týmy shodně 3:0. Denisa Stellnerová, Vanessa Šíblová a Nikol Šulcová po vítězství zaslouženě postupují do krajského kola soutěže. Chlapci vstoupili do turnaje také výhrou. Potom následovala řada velmi vyrovnaných zápasů, ve kterých šlo o každý bod, o každý míček. Karel Stellner nenašel v turnaji přemožitele a ani ostatní kluci svoji bojovnost neztratili. Náš tým ve složení Karel Stellner, Tobias Langhammer, Petr Hamouz a Petr Fajt   nakonec získal třetí místo. Všem soutěžícím děkuji za dobrou reprezentaci školy a blahopřeji k výbornému umístění.

Bc. Vojtěch Wagner

 

Dne 16.11.2023 jsme se zúčastnili okresního kola ve stolním tenisu mladších žáků v Novém Sedle. Reprezentovali nás Matěj Minařík, Petr Pacík, Samuel Fučikovský, Vít Jodas, Anna Pustajová a Alexandra Vašková. Nejlepších výsledků dosáhl Matěj Minařík, který vyhrál tři zápasy. Družstvo chlapců obsadilo v celkovém pořadí páté místo a družstvo dívek skončilo na šestém místě. Všem soutěžícím děkuji za reprezentaci naší školy.

                                                                                                            Mgr. L. Bříza 

 Stolní tenis - st. žci - OK.jpgFoto zdeStolní tenis - st. žky - OK.jpg