image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okrskové kolo ve volejbalu

Okrskové kolo ve volejbaluDne 6. 3. jsme se v Sokolově zúčastnili okrskového kola turnaje škol ve volejbalu. Tomuto sportu se věnujeme krátce, a tak jsme byli zvědavi na poměřování sil. Atmosféra byla pěkná a vydržela po celou dobu turnaje. Běžné byly i projevy fair play. Hru jsme si užili a domů jsme si odvezli hezké třetí místo v kategorii děvčat i chlapců. Naši školu reprezentovali Anna Horáková, Klaudie Lacková, Claudie Kučerová, Laura Habalová, Kateřina Nekolová, Lucie Křehká, Anna Křehká, Vanessa Šíblová, Tobias Langhammer, Petr Fait, Oleksandr Sukhovoj, Filip Jaworek, Martin Hudeček, Daniel Klepáček, Jakub Winkelhöfer, Šimon Hlaváček a Erik Pavlíček.  Všem děkuji za hezkou reprezentaci školy.

Bc. Vojtěch Wagner

Volejbal - okrsek.jpg

Foto zde