image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Olympijský pětiboj 2024

Olympijský pětiboj 2024Datum konání:
9.4.2024

Okresní kolo Olympijského pětiboje proběhlo v Sokolově v úterý 9.4.2024. Děvčata a chlapci během dopoledne zvládli pět disciplín – hod medicinbalem přes hlavu, trojskok z místa, dvě minuty přeskoků švihadla, dvě minuty leh-sedů a dvě minuty driblinku mezi metami. Závodníci z naší školy se neztratili  a po sečtení bodů ze všech disciplín naše družstvo skončilo na šestém místě.

Naši školu reprezentovali: Amálie Vopatová, Růžena Barešová, Sofie Langhammerová, Lilien Staňková, Anna Marie Winkelhöferová, Štěpán Hrubý, Matyáš Blanický, Jan Souhrada, Karel Kindrat a Čeněk Stehlík. Všem patří poděkování za snahu.

                                                                  Mgr. E. Břízová

Olympijský pětiboj.jpg

Foto zde