image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Workshop se společností KOTEC

Workshop se společností KOTECDatum konání:
8.4.2024

Žáci sedmých ročníků absolvovali 8. 4. 2024 intenzivní workshop od společnosti KOTEC zaměřený na sebepoškozování. Toto obtížné téma žáci rozebírali na příběhu fiktivních osob formou skupinové práce, řízené diskuse a zakomponovaného výkladu. Děkujeme paní Mgr. Aleně Stellnerové, manažerce prevence kriminality města Kraslice, za zprostředkování. V podobném duchu pak byl veden i druhý workshop zaměřený na lehké drogy, konkrétně na cigarety a alkohol. Pomocí jednoduchých aktivit jsme si dokazovali tvrzení, že kouření je dětskou drogou a míra tolerance k alkoholu je v České republice vysoká, konkrétně pak u piva a vína. Dále jsme probírali, co vede lidi k tomu, aby začali kouřit a aby v tom dále pokračovali.

Mgr. Iva Rödlingová, Ing. Adriena Gösslová

Workshop Kotec.jpg