image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > organizace začátku školního roku 1. září 2020

organizace začátku školního roku 1. září 2020Datum konání:
1.9.2020

Školní rok 2020/2021 bude zahájen v úterý 1.9.2020 v 8:00 hod. v kmenových třídách (viz příloha).
Žáci střední školy zahájí školní rok v budově SŠ v ulici Pod Nádražím.
Žádáme rodiče, aby minimalizovali svou přítomnost ve školní budově - vstup bude povolen jen k vyřízení nejdůležitějších formalit a na pozvání vyučujícího.

První třídy základní školy v Kraslicích budou umístěny v budově prvního stupně v prvním patře.

Děti do 1.tříd mohou první školní den doprovodit rodiče. Žádáme rodiče, aby doprovod svého prvňáčka zvážili a aby snížili počet doprovázejících na nejvýše dva dospělé. S ohledem na současnou hygienickou situaci si převezme u vstupu do třídy děti paní učitelka a rodiče si budou moci zařídit formality k přihlášení do školní družiny. Žádáme rodiče, aby se nedožadovali vstupu do učebny. Během úvodní hodiny, která bude v 1.třídách trvat od 8:00 do 8:30 hod., mohou rodiče zařídit školní družinu a stravování v přízemí, u paní vychovatelky.
Zápisové lístky do školní družiny obdrží žáci 2. a 3.ročníků od třídní učitelky. Pro žáky 4. a 5. tříd bude družina dostupná dle aktuální kapacity.  Upřednostněni budou žáci dojíždějící a žáci, kteří mají v mateřské škole nebo v družině sourozence.
Z důvodu hygienických opatření proti covid 19 žádám rodiče nových strávníků, aby použili k zařízení stravného v naší ŠJ telefon - č. 352 687 527, 731 151 820 nebo e-mail: bilska@zskraslice.cz
Mějte připraveno číslo vašeho bankovního účtu, papír a tužku nebo e-mail. Uveďte jméno strávníka, třídu, datum narození, číslo vašeho bankovního účtu, způsob platby (inkasem či trvalým příkazem), výběr jídel (obědy, svačiny) a termín, od kterého se bude dítě stravovat. Na váš e-mail odpovíme důležitými informacemi pro vás.
Prosím, abyste respektovali tyto pokyny. Do prostor ŠJ je vstup nepovolaným osobám zakázán.