Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > organizace začátku školního roku 1. září 2020

organizace začátku školního roku 1. září 2020Datum konání:
1.9.2020

Školní rok 2020/2021 bude zahájen v úterý 1.9.2020 v 8:00 hod. v kmenových třídách (viz příloha).
Žáci střední školy zahájí školní rok v budově SŠ v ulici Pod Nádražím.
Žádáme rodiče, aby minimalizovali svou přítomnost ve školní budově - vstup bude povolen jen k vyřízení nejdůležitějších formalit a na pozvání vyučujícího.

První třídy základní školy v Kraslicích budou umístěny v budově prvního stupně v prvním patře.

Děti do 1.tříd mohou první školní den doprovodit rodiče. Žádáme rodiče, aby doprovod svého prvňáčka zvážili a aby snížili počet doprovázejících na nejvýše dva dospělé. S ohledem na současnou hygienickou situaci si převezme u vstupu do třídy děti paní učitelka a rodiče si budou moci zařídit formality k přihlášení do školní družiny. Žádáme rodiče, aby se nedožadovali vstupu do učebny. Během úvodní hodiny, která bude v 1.třídách trvat od 8:00 do 8:30 hod., mohou rodiče zařídit školní družinu a stravování v přízemí, u paní vychovatelky.
Zápisové lístky do školní družiny obdrží žáci 2. a 3.ročníků od třídní učitelky. Pro žáky 4. a 5. tříd bude družina dostupná dle aktuální kapacity.  Upřednostněni budou žáci dojíždějící a žáci, kteří mají v mateřské škole nebo v družině sourozence.
Z důvodu hygienických opatření proti covid 19 žádám rodiče nových strávníků, aby použili k zařízení stravného v naší ŠJ telefon - č. 352 687 527, 731 151 820 nebo e-mail: bilska@zskraslice.cz
Mějte připraveno číslo vašeho bankovního účtu, papír a tužku nebo e-mail. Uveďte jméno strávníka, třídu, datum narození, číslo vašeho bankovního účtu, způsob platby (inkasem či trvalým příkazem), výběr jídel (obědy, svačiny) a termín, od kterého se bude dítě stravovat. Na váš e-mail odpovíme důležitými informacemi pro vás.
Prosím, abyste respektovali tyto pokyny. Do prostor ŠJ je vstup nepovolaným osobám zakázán.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.