image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Postupné otevření školy

Postupné otevření školyDatum konání:
11.5.2020

Od pondělí 11.5.2020 bude postupně zahájeno vyučování v naší škole.

Mateřská škola bude otevřena v Kraslicích i v JIndřichovicích od 11. května 2020.
Děti budou ráno přebírat paní učitelky přímo od rodičů. Při vstupu bude dětem změřena teplota a vyhodnocen zdravotní stav. Děti se zvýšenou teplotou nebo známkami onemocnění nebudou do mateřské školy vpuštěny. Rodiče při zahájení docházky svého dítěte musí doručit čestné prohlášení

Výuka na základní škole bude zahájena 11. května 2020 pouze pro žáky 9.tříd.
Žáci 9.tříd budou mít vyučování v pondělí, ve středu a v pátek 1. - 4.vyučovací hodinu - tyto hodiny budou věnovány především přípravě na přijímací zkoušky. Vyučování v úterý a ve čtvrtek bude organizováno jako kombinace osobních konzultací a distančního vzdělávání. Při vstupu do školy bude žákům změřena tělesná teplota a žáci doloží čestné prohlášení.

Žáci prvního stupně mohou školu navštěvovat od 25.května 2020. Výuka bude organizována od 8,00 do 11,40 hodin. Žáci se mohou přihlásit k odběru svačinek a obědů. Od 11,40 do 16,00 bude zajištěna školní družina. Žáci budou rozděleni podle ročníků do nejvýše patnáctičlenných skupin.

Žáci druhého stupně mohou školu navštěvovat od 8. června 2020. Výuka bude organizována od 8,00 do 11,40 hodin podle rozpisu konzultací. Žáci se mohou přihlásit k odběru svačinek a obědů. Žáci budou rozděleni podle ročníků do nejvýše patnáctičlenných skupin.

rozpis konzultací 2. stupně ZŠ

Na střední škole bude pro žáky tříd 3.NS a 3.SM zahájena výuka také 11.5.2020 v Budově střední školy.
Otevřena bude i mateřská škola. Při vstupu do školy bude žákům změřena tělesná teplota a žáci doloží čestné prohlášení.

Výuka ve třídách 3.NS, 3.SM bude probíhat podle provizorního rozvrhu, Bude se střídat výuka odborných předmětů a odborného výcviku.

Žáci druhého a třetího ročníku střední školy se mohou účastnit výuky odborného výcviku od 1. června 2020.

rozpis odborného výcviku

Od 8. června bude pro žáky střední školy zajištěna výuka teoretického vyučování podle rozpisu konzultaci především v odborných předmětech

Podmínky pro výuku a realizaci pobytu žáků ve škole najdete zde.

čestné prohlášení