image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Plavání - 1. stupeň

Plavání - 1. stupeňPátek 11. listopadu byl velkým závodním dnem pro 6 děvčat a 6 chlapců z 1.stupně. Celkově naši závodníci vybojovali v okresním kole v plavání pěkné 5. místo.
Soutěže se zúčastnili tito žáci: Kateřina Stinglová, Sandra Škardová a Vlastislav Farský z 5.A, Zuzana Vajsejtlová, Martin Bílý a Jaroslav Blaho z 5. B, Karolína Suchá, Štěpánka Turanská, Jakub Staněk, Tomáš Palivec a Jakub Vyleta ze 4. A a Amélie Vopičková ze 4. B.
Velkou pochvalu zaslouží Jakub Staněk za vítězství v disciplíně volný způsob a Jakub Vyleta, který byl nejrychlejší v disciplíně prsa. Chlapci Jakub Vyleta, Jakub Staněk a Vlastislav Farský zaplavali velmi dobře i polohovou štafetu 3 x 25 m, kde vybojovali 2. pozici. Z děvčat se umístila nejlépe Karolína Suchá – doplavala na 3. příčce ve znaku.
Mgr. J. Trnková
Fotogalerie zde.