Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Plavání - 1. stupeň

Plavání - 1. stupeňPátek 11. listopadu byl velkým závodním dnem pro 6 děvčat a 6 chlapců z 1.stupně. Celkově naši závodníci vybojovali v okresním kole v plavání pěkné 5. místo.
Soutěže se zúčastnili tito žáci: Kateřina Stinglová, Sandra Škardová a Vlastislav Farský z 5.A, Zuzana Vajsejtlová, Martin Bílý a Jaroslav Blaho z 5. B, Karolína Suchá, Štěpánka Turanská, Jakub Staněk, Tomáš Palivec a Jakub Vyleta ze 4. A a Amélie Vopičková ze 4. B.
Velkou pochvalu zaslouží Jakub Staněk za vítězství v disciplíně volný způsob a Jakub Vyleta, který byl nejrychlejší v disciplíně prsa. Chlapci Jakub Vyleta, Jakub Staněk a Vlastislav Farský zaplavali velmi dobře i polohovou štafetu 3 x 25 m, kde vybojovali 2. pozici. Z děvčat se umístila nejlépe Karolína Suchá – doplavala na 3. příčce ve znaku.
Mgr. J. Trnková
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.