Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Stolní tenis - 1. stupeň - okresní kolo

Stolní tenis - 1. stupeň - okresní koloStolní tenis - 1Žáci 1. stupně vybojovali v tomto školním roce první medaile. Družstva z celého okresu se sjela do naší tělocvičny, kde jsme pořádali turnaj ve stolním tenisu. Naše družstvo startovalo ve složení Nataly Fischer, Amélie Vopičková, Jakub Vyleta a Jakub Staněk, postoupilo z 1. místa ve skupině a ve finálové skupině dvakrát těsně prohrálo, a tak obsadilo celkové 3. místo za ZŠ Rokycanova Sokolov a za ZŠ Loket. K bronzovým medailím blahopřejeme.
Mgr. L. Petrušová, Mgr. E. Břízová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.