image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Prosinec 22 v ŠD

Prosinec 22 v ŠDV prosinci jsme si venku užívali prvního sněhu a těšili se na čertovský den plný soutěží, vyrábění, hraní. Druháci  měli soutěž o nejhezčího čertíka. Vyhodnocení bylo následující: 1. Viktorie Gebhart, 2. Ondřej Flekacs, 3. Julie Marenčáková.

Vyráběli jsme na vánoční jarmark, prošli jsme si nádvoří se stánky. Dělali jsme mikulášskou, vánoční a zimní výzdobu oddělení. Druháci vyráběli papírový stromeček a umístili se tito: 1. Ema Rödlingová, 2. Nela Váchová, 3. Julie Marenčáková.

Navštívili jsme Dům chovatelů a dozvěděli se spoustu zajímavostí o zvířatech, které známe, ale většinou je nechováme. Také jsme si je mohli pohladit a to se nám líbilo asi nejvíc.

Poslední dny před vánočními prázdninami nám počasí nepřálo, a tak jsme soutěžili v oddělení. Někdy i dvě oddělení proti sobě. Turnaj v bowlingu vyhráli: 1. Mia Stará, 2. Tadeáš Žemlička, 3. Nela Válková.

Nezbývá nám, než všem popřát klidné vánoční svátky.

Kolektiv ŠD

 

Foto zde