Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Prosinec 22 v ŠD

Prosinec 22 v ŠDV prosinci jsme si venku užívali prvního sněhu a těšili se na čertovský den plný soutěží, vyrábění, hraní. Druháci  měli soutěž o nejhezčího čertíka. Vyhodnocení bylo následující: 1. Viktorie Gebhart, 2. Ondřej Flekacs, 3. Julie Marenčáková.

Vyráběli jsme na vánoční jarmark, prošli jsme si nádvoří se stánky. Dělali jsme mikulášskou, vánoční a zimní výzdobu oddělení. Druháci vyráběli papírový stromeček a umístili se tito: 1. Ema Rödlingová, 2. Nela Váchová, 3. Julie Marenčáková.

Navštívili jsme Dům chovatelů a dozvěděli se spoustu zajímavostí o zvířatech, které známe, ale většinou je nechováme. Také jsme si je mohli pohladit a to se nám líbilo asi nejvíc.

Poslední dny před vánočními prázdninami nám počasí nepřálo, a tak jsme soutěžili v oddělení. Někdy i dvě oddělení proti sobě. Turnaj v bowlingu vyhráli: 1. Mia Stará, 2. Tadeáš Žemlička, 3. Nela Válková.

Nezbývá nám, než všem popřát klidné vánoční svátky.

Kolektiv ŠD

 

Foto zde

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.