image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Družstva 1.stupně na okresním kole ve florbalu

Družstva 1.stupně na okresním kole ve florbaluChodovská sportovní hala přivítala děvčata a chlapce na okresním kole florbalového turnaje ČEPS cupu. Osm družstev chlapců bylo rozděleno do 2 skupin. Po odehrání skupin následovalo play off. I přes snahu se našim chlapcům nepodařilo vyhrát žádný zápas. Reprezentovali: brankář Radek Stehlík a hráči Vítek Jodas, Matyáš Blanický, Adam Potěšil, Jakub Fajt, Štěpán Hrubý a Mikuláš Vašek. Děvčatům se dařilo více. Ze šesti družstev obsadila druhé místo, s právem účasti v krajském kole. Velká gratulace patří: brankářce Lilien Staňkové a hráčkám Sofii Langhammerové, Karolínce Mizlerové, Šárce Šikýřové, Aničce Winkelhöferové, Marušce Vaškové, Marušce Oborníkové a Amálce Vopatové.

                                                                                     Mgr. E. Břízová

 

 

Foto zde