Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Prosinec v Jindřichovicích

Prosinec v JindřichovicíchDatum konání:
22.12.2022

Prosinec se nesl v duchu vánočních zvyků, tradic, společně jsme si zazpívali české koledy, které nám navodily tu pravou vánoční atmosféru. Každý den jsme plnili úkoly z adventního kalendáře, které nám Ježíšek nachystal.  V závěru měsíce jsme pro rodiče a všechny přátele připravili vánoční besídku. Pásmo básní, říkadel a koled mělo velký úspěch. Vyhlášená soutěž o nejoriginálnějšího kapříka našla svého vítěze. V závěru svátečního odpoledne si některé rodiny vyzkoušely různé úkoly. Rok se s rokem sešel a společně jsme se rozloučili u stromečku s dárky a u slavnostního oběda.

Kolektiv MŠ a ZŠ Jindřichovice

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.