Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zapálení 4. adventní svíce

Zapálení 4. adventní svíceDatum konání:
18.12.2022

Na čtvrtou adventní neděli vystoupily se svým představením před plným náměstím děti z 3.A a 3.B. Pro kraslické diváky si připravily svou originální adventní báseň, kvíz hlášek z vánočních filmů a píseň Půlnoční v netradiční úpravě v doprovodu kachonu. Právě s písní třeťáčkům pomohli starší kamarádi z vyšších ročníků, Saša Bondarčuk (zpěv), Jonáš Germuška (hudba), a dokonce i naši absolventi (Rozália Germušková, Robin Siegert - zpěv). Představení mělo velký ohlas a třeťáčci měli tu čest, společně s paní učitelkou, zapálit čtvrtou a poslední adventní svíci.

Mgr. Iva Sokolová

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.