Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Prosinec v MŠ

Prosinec v MŠDatum konání:
5.12.2022
Datum ukončení:
23.12.2022

Na začátku prosince jsme navštívili naši střední školu a to konkrétně dílny, které slouží k odbornému výcviku. Pan Donoval nás provedl a ochotně vysvětlil a předvedl, jak stroje pracují a k čemu slouží.  Chodíme na procházky do přírody, pozorujeme stopy zvířátek ve sněhu a určujeme, komu patří. Také si užíváme sněhových radovánek. V pondělí 5.12. jsme se moc těšili, že za námi přijde Mikuláš se svou družinou. Zazpívali jsme jim písničky a všechny děti byly oceněny ovocem a sladkými dobrůtkami. Již tradičně jako každý rok proběhla v DK vánoční výstava, na kterou jsme také přispěli svými výrobky. Zavítali jsme do Domu chovatelů na výstavu zvířátek. Zdokonalili jsme si znalosti, jak chovat zvířátka a jak se o ně správně starat.  Poznávali jsme vánoční tradice a některé z nich si i vyzkoušeli. Před Vánocemi se v MŠ hodně vyrábělo, kromě dárečků pro rodiče jsme vyráběli sněhuláky na vánoční jarmark, který se konal na nádvoří naší školy. Výtěžek z našeho jarmarku jsme věnovali na přilepšenou zvířátkům.  A na závěr vánoční besídka. Tanečky, písničky a básničky. Společné tvoření s rodiči. Chvíle pohody a klidu. Přejeme veselé Vánoce a šťastný a úspěšný nový rok 2023 přejí.

                                                                            Kolektiv MŠ

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.