Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Ukliďme Česko

Ukliďme ČeskoDatum konání:
16.9.2022

Stalo se dobrou tradicí naší školy, že se žáci s učiteli zapojí do celostátní akce Ukliďme Česko. Děti se vydají do okolí školy a vlastními silami uklidí leckdy velký nepořádek, který naše město hyzdí. Letos se dětem z 1. stupně a mateřinky podařilo uklidit přes 50 kg odpadu. Všechen se nepodařilo vytřídit, přesto opět vedly plastové lahve, které můžete najít téměř na každém kroku. Věřím, že děti z naší školy, které vedeme k lásce k našemu městu a jeho přírodě po celý rok, k tomuto nepořádku nebudou přispívat.

Mgr. Iva Sokolová

Žáci druhého stupně společnými silami vyčistili prostory na svahu v okolí nádraží, Lipovou cestu, Horní předměstí, Novoveskou a Havlíčkovu ulici, od ulice Pod Vrchem k vysílači, silnici od nemocnice směrem na Glasberg, garáže u technických služeb, traily od vysílače dolů a Lesnickou stezku. Na všech těchto místech jsme nasbírali celkem 390 kg odpadu. Jsme rádi, že jsme mohli našemu městu trochu odlehčit, ale zároveň nás mrzí, že tu tolik odpadků v našem okolí vůbec máme.

Mgr. Iva Rödlingová

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.