Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Říjen v mateřské školce

Říjen v mateřské školceNastává podzimní čas a s ním je také spojené naše téma (Hrátky s podzimem). Chodíme do přírody, sbíráme přírodniny a učíme se poznávat stromy – jejich názvy podle listů a plodů. Podnikli jsme „nebezpečnou“ výpravu do lesa po stopách loupežníků a plnili jsme cestou vědomostní úkoly. Také uklízíme zahradu a hrabeme listí. Připomněli jsme si a oslavili Den stromů. Navštívili jsme Městskou knihovnu Kraslice, kde si pro nás paní knihovnice připravila poutavou besedu o knížkách.

Kolektiv MŠ

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.