Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Veletrh středních škol

Veletrh středních školV letošním školním roce jsme se jako vystavovatelé zúčastnili Veletrhu středních škol v Sokolově. Dostali jsme tak příležitost představit naši školu a její učební i studijní obory širší veřejnosti v rámci Karlovarského kraje. Žáky zaujala především „domáckost“ naší školy, kde máme mnohem těsnější spojení s našimi žáky, zaujal je i obor Výrobce textilií, který mají pouze dvě školy v rámci naší republiky. Velmi nás potěšila i podpora žáků základní školy, kteří se u nás hojně zastavovali.

                                                                   Ing. Jan Ješátko

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.