Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Sběr kaštanů v družině

Sběr kaštanů v družiněDěti z družiny z 2.A a 2.B nasbíraly velkou hromadu kaštanů pro zvířátka. Kaštany jsme nejdříve použili na tvoření skřítků a poté je předali spolužačce Terezce, která má doma hodně zvířátek. Nejlepší sběračkou byla Emička a od Anetky jsme dostali kaštany až z Londýna, kde byla na výletě s rodinou. Další úspěšnou sběračkou kaštanů byla Nelinka.

M. Matasová

 

 

Foto zde

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.