Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Tvoření s rodiči v Jindřichovicích

Tvoření s rodiči v JindřichovicíchOdpolední tvoření s rodiči se neslo v duchu příchodu Svatého Martina a nadcházejícího adventu. Voňavé závěsy z přírodnin budou zdobit naše okna a vyrobený vánoční řetěz rozzáří společné prostory. Zimní ledový obrázek si potom každá rodina odnesla domů. Celé odpoledne se neslo v příjemné atmosféře i s občerstvením. Děkujeme za hojnou účast a těšíme se na další společnou akci.

Kolektiv MŠ a ZŠ Jindřichovice

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.