image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní výlet 7.B

Školní výlet 7.BDatum konání:
21.6.2023

Také děti ze 7.B si užily krásné letní počasí na malém improvizovaném školním výletě. Nejdříve navštívily dětské dopravní hřiště, kde se povozily také na elektrické čtyřkolce se sirénou a majáky. Na zahradě střední školy pak hrály různé hry a došlo také na nezbytný oheň s opékáním buřtů.  Déšť děti přečkaly v hudebním sále, kde týmově soutěžily ve slovních hrách. Po dešti se vydaly přes město pěšky údolím Stříbrného potoka a na paloučku soutěžily ve střelbě ze vzduchovky na terče i panáčky, hrály míčové hry, pak lovily míče z potoka  nebo vytahovaly z vody jiné zajímavé artefakty. Nebyl to sice žádný velký výlet, ale dětem se líbil … některým tak, že nechtěly ani domů.

                                                                  Mgr. J. Cimerman

 Školní výlet 7.B.jpg

 Foto zde