image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní výlet 6.A 2023

Školní výlet 6.A 2023Datum konání:
21.6.2023
  1. A pojala školní výlet jako parádní turistickou vycházku. Počasí nám přálo, a tak jsme si to mohli užít na maximum. První den jsme se vydali na Novou Ves, přes vysílač a Kočičí skálu tam a přes Stříbrnou zpátky. Druhý den jsme pak šli na Hraničnou, přes Krásnou tam a po cyklistické trati městem zpátky. Cestou jsme se kochali nádhernými výhledy, hráli klasické venkovní hry, opékali na ohýnku a povídali si o všem možném. Byly to dva velice příjemné dny, kdy jsme měli možnost navštívit krásy, které zde máme. Navíc jsme udělali i něco pro své zdraví, protože jsme celkem nachodili a naběhali slušných 29 kilometrů.

Mgr. Iva Rödlingová

 Školní výlet 6.A.jpg

Foto zde