image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Sport na střední škole

Sport na střední školeDatum konání:
4.6.2024

Z důvodu omezené kapacity tělocvičny v Havlíčkově ulici probíhá výuka tělesné výchovy studentů střední školy od letošního školního roku již výhradně v externí tělocvičně v objektu bývalého internátu na sídlišti Sever. Vytvořili jsme si nezbytné zázemí a dovybavili jsme potřebné sportovní náčiní a pomůcky, přičemž jsme si na novou situaci rychle zvykli a na hodiny tělocviku se studenti spontánně těší. Například v květnu proběhl v rámci naší střední školy turnaj ve volejbalu, který se povedl a studenti si jej užili. První místo obsadil tým 2.MS (maturitní obor) s kapitánem Tomášem Palivcem, druhé místo získal tým 1.NS,SM (učební obory) s kapitánem Markem Bockem. Třetí příčku vybojoval tým 1.MS (maturitní obor) s kapitánem Patrikem Bockem.

Studenti sami aktuálně připravují futsalový turnaj „O pohár ředitele“, který bude naposledy osobně předán odcházejícím panem ředitelem Mgr. Zdeňkem Pečenkou a bude se jej účastnit celkem 8 týmů z celé SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice (celá SŠ a deváté i osmé třídy ZŠ), včetně dívčích či kombinovaných týmů. Věříme proto, že si studenti na organizaci dají záležet a jejich leader Marek Bock v sobě nezapře rozeného fotbalistu a sportovce. Nezbývá než popřát žákům a studentům mnoho sportovních úspěchů a zážitků. O průběhu turnaje budeme následně i s obrazovou přílohou informovat.

                                                                  Mgr. J. Cimerman

 Volejbal SŠ.jpg