image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Lesní hry 2024

Lesní hry 2024Datum konání:
5.6.2024

Tento rok se konal již 24. ročník oblíbené soutěže pro děti ze 4. a 5. tříd, kterou připravují  naši lesníci společně s německými. Jedná se o příjemnou procházku lesem, během které děti plní rozmanité úkoly spojené se životem v lese. Tyto úkoly prověřují znalosti žáků a také jejich fyzickou zdatnost. Letos jsme měli opět dvě družstva. Jednalo se o veverky a medvědy. Za jejich výkony se rozhodně nemusíme stydět. Naši žáci bojovali s chutí a v družstvu panovala přátelská atmosféra i přes určitou nepřízeň počasí. Užili jsme si pěkný den a veverky obsadily krásné 3. místo. Medvídci se z 10 družstev umístili na 7. příčce. Jedna sportovní disciplína nás opravdu zaujala a chceme ji představit učitelům tělesné výchovy. Za dobrou spolupráci bych ráda poděkovala své kolegyni Bc. Gabriele Saligerové.                                                 

Mgr. Monika Bladská

 Lesní hry.jpg

Foto zde