image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Sportovní den 2024

Sportovní den 2024Datum konání:
25.6.2024

Dne 25.6.2024 se konal sportovní den pro žáky 2. stupně, který byl závěrečnou akcí tohoto školního roku. Na programu bylo několik disciplín, které otestovaly fyzickou kondici, týmovou spolupráci a sportovního ducha žáků.
Celkem bylo připraveno 8 stanovišť – přehazovaná, biatlon, přetah lanem, basketbal – běhání osmiček, přeskoky přes švihadlo, převlékací štafeta, 60m sprint a štafeta kolem školy. Každé stanoviště bylo doplněno další aktivitou. Děti si mohly zkusit rovnováhu na balančních čočkách, dětské chůdy, frisbee, šlapadlo na rovnováhu, střelbu na cíl a další.
Mezi sebou soutěžil 8. – 9. ročník a 6. – 7. ročník. Nejúspěšnější třídou v biatlonu byla 6.B. V přeskoku přes švihadlo byli nejlepší Zdeněk Bíba z 9. B se 180 přeskoky, Lukáš Račko se 136 přeskoky a Julie Šimková se se 130 přeskoky za minutu. Mezi mladšími žáky byli nejlepší Lukáš Stropek (116 přeskoků), Veronika Štorková (109 přeskoků) a Tomáš Fojtík (108 přeskoků). 
V každé disciplíně jsme vyhodnocovali nejlepšího jednotlivce nebo vítězný tým. Tito žáci dostali medaili. Poté přišlo na řadu celkové pořadí všech ročníků. Na krásném třetím místě se umístila 9.B, druhé místo obsadila 7.A a 8.A obhájila své první místo z minulého roku.  Na zkrácení čekání před vyhlášením výsledků byla svedena bitva s balónky naplněnými vodou ve stylu všichni proti všem. Ochlazení vodou v parném počasí byla skvělá tečka za povedeným dnem.

                                                         Mgr. K. Studeníková, Mgr. V. Wagner

Sportovní den.jpg

 Foto zde