image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Štafetový pohár 2024

Štafetový pohár 2024Datum konání:
23.4.2024

V úterý 23. 4. 2024 se žáci 1.stupně zúčastnili okresního kola ve Štafetovém poháru v Sokolově. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií – mladší (1. – 3.třída) a starší žáci (4. - 5.třída). Počasí nám sice nepřálo, ale přesto nás to nezastavilo a všichni podali maximální výkon. Nakonec to stačilo na 8. místo.

Za reprezentaci školy děkuji Adamu Sedláčkovi, Matyasovi Hrubému, Jindřichovi Šamulkovi, Miroslavu Gabčovi, Barboře Bogyo, Tereze Suchánkové, Mie Staré, Barboře Hartlové, Karlovi Kindratovi, Janu Bíbovi, Matyáši Blanickému, Nikolasovi Kováčovi, Sofii Langhammerové, Anně Winklehoferové, Růženě Barešové a Anně Stiborové.

J. Kudějová

 Štafetový pohár.jpg

Foto zde