Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Stolní tenis - 1.stupeň

Stolní tenis - 1.stupeňV úterý 15. listopadu 2022  uspořádala naše škola ve spolupráci s DDM Kraslice okresní kolo stolního tenisu pro 1. stupeň ZŠ. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev okresu Sokolov – SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice, ZŠ Lomnice, ZŠ Loket, ZŠ Královské Poříčí, ZŠ Svatava, ZŠ Sokolov Běžecká, ZŠ Sokolov Švabinského, Sokolov ZŠ Pionýrů.

Družstva byla nalosována do 2 skupin. Letos se dětem naší školy i přes velkou snahu tolik nedařilo. Několik zápasů bylo velice vyrovnaných, ale bohužel je nedokázaly dotáhnout do vítězného konce. Zlaté medaile si odvezli žáci a žákyně ze ZŠ Královské Poříčí. Za reprezentaci naší školy děkuji Sofii Langhammerové, Aničce Winkelhöferové, Radku Stehlíkovi a Janu Souhradovi.

                                                                  Mgr. E. Břízová

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.