Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Polytechnická liga 2022

Polytechnická liga 2022Už druhým rokem se zapojujeme do projektu Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje s názvem Polytechnická liga. Projekt se zaměřuje na získání různých pracovních dovedností žáků ZŠ. V letošním školním roce byla zařazena jako první soutěž ve vaření. Soutěžním tématem byly těstoviny uvařené podle vlastního vybraného receptu. Vše probíhalo v prostorách Střední školy živnostenské v Sokolově, soutěžily týmy z celého kraje. Za naši školu nastoupili Radim Holeš a Dominik Hubáček z 9. B a za své tagliatelle se sýrovou omáčkou nakonec získali hezké sedmé místo. Klukům blahopřeji a děkuji za reprezentaci školy.  

Bc. V. Wagner

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.