Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Strašidelný týden

Strašidelný týdenNáplní letošního ročníku bylo hlavně ochutnávání dobrot z dýní. Nejenom, že jsme si je tradičně vydlabali, ale ochutnali jsme spousty dobrot.
M. Némethová
Fotogalerie zde.

Ty nám přichystala naše skvělá paní kuchařka p. Surová. Dýňová polévka, bramborovo-dýňové pyré, pomazánka a bábovka byly pro nás všechny nové pokrmy, ale většině moc chutnalo! Tento rok jsme se v rámci strašidelného týdne zaměřili na pavouky. Dozvěděli jsme se, kolik mají nohou, z jakých částí skládá jejich tělo, jak se rozmnožují, kde žijí. Školáci i děti z mateřinky vyráběli opravdu krásné zástupce pavoučí říše. Nechyběla říkadla o těchto stvořeních, pletli jsme pavučinky, soutěžili v namotávání duchů, kreslili, vymalovávali. Týden opravdu na všechny krásné a zábavné činnosti nestačil. Zakončili jsme ho tradičním průvodem naší obcí ve strašidelných maskách. Tentokrát jsme se společně s rodiči vydali k paní kuchařce na zahradu, kde pro nás měla připravené překvapení ve formě nazdobeného altánku v duchu Halloweenu, nechyběly dobroty, tajemná hudba i tanec. Odvahu vstoupit mezi čarodějky a upíry měli opravdu všichni! Ti nejodvážnější poté strávili noc ve škole a tu jsme si opět užili.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.