image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Tandemová výuka ve 4.A

Tandemová výuka ve 4.AV rámci tandemových hodin matematiky a přírodovědy jsme se rozhodli pro projekt na chov akvarijních rybek. V hodinách děti musely spočítat objem akvária a pomocí internetu zjistily, jaké rybičky můžeme chovat společně a kolik si jich do našeho akvária můžeme pořídit. Po výběru rybiček děti samozřejmě musely spočítat náklady na pořízení nejen rybek, ale i dalších nezbytných chovatelských potřeb. Tento týden jsme tedy společně vyrazili do kraslického obchodu Superzoo, kde jsme si nové mazlíky pořídili. Tandemová výuka nám přinesla nový vhled do našich předmětů, protože naše tandemová paní učitelka Iva Germušková je z 2. stupně. Naučila nás pracovat s mikroskopy a prozradila nám učivo, které se budeme učit až za pár let. A být napřed nás opravdu baví.

Mgr. Iva Sokolová, Ing. Iva Germušková a 4.A

Tandem 4.A.jpg

Foto zde