Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Techmánie v Kraslicích 2022

Techmánie v Kraslicích 2022Ve dnech 1. a 3. listopadu u nás na průmyslovce probíhala část Techmánie pro žáky 8. a 9. tříd, tentokrát našich. Žáci měli možnost si školu prohlédnout, dozvědět se něco o našich oborech a formou workshopu si všechno důkladně vyzkoušet. Věříme, že se všechny aktivity žákům líbily a mají jasnější představu o náplni našich oborů. Zároveň doufáme, že se s některými budeme potkávat nadále a více.

                                                         Ing. Jan Ješátko

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.