Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Třída 1.B se představuje

Třída 1.B se představujeS novým školním rokem 2016/2017 jsou tady i noví žáčci, kteří jsou hned od samého počátku velmi pilní a šikovní. Už umíme tří písmenka a na další se moc těšíme, protože čím více jich budeme umět, tím dříve budeme moci číst a získávat nové vědomosti. Posledním písmenkem, které jsme se naučili, bylo písmeno L, ze kterého jsme si vytvořili písmenkový les. Tímto lesem budeme nyní procházet a své znalosti spojené s novým písmenkem i nadále upevňovat. Během vyučování zapojujeme různé didaktické hry, které nám s učením pomáhají. Začínáme pracovat i ve skupinách, abychom uměli spolupracovat a navzájem si pomáhat. Jednou za měsíc si uděláme barevný pátek, tedy den, kdy všichni přijdeme oblečeni v jedné barvě. Sami vidíte, jak nám to všem na modrý pátek slušelo.
Mgr. A. Baníková
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.